Хогуортс
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Хогуортс

Елате в магическия свят!
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 На пейките

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
DrEaM_gIrL
ЗаМеСтНиК ДиРеКтОрКа
DrEaM_gIrL


Брой мнения : 150
Age : 30
Location : Лондон
Registration date : 03.10.2007

На пейките Empty
ПисанеЗаглавие: На пейките   На пейките Icon_minitimeСря Окт 10, 2007 12:23 pm

Тук са пейките.
Върнете се в началото Go down
http://www.emmahermione.dir.bg
MeloDy
Слидерин
Слидерин
MeloDy


Брой мнения : 41
Registration date : 07.10.2007

На пейките Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На пейките   На пейките Icon_minitimeВто Окт 16, 2007 10:24 am

Йо беше решила да подиша малко въздух и беше излезнала от замъка.На вън времето беше студиничко, но лъчите на слънцето озаряваха всичко.Йо се беше навлякла с достатъчно много дрехи и не усещаше студът.Тя излезна от замъка и тръгна с бавна крачка на там на където щяха да я заведът краката й.Тревата беше мокра от росата сутринта, затова черните кецове на Йо се навляжниха и излеждаха като новички.Когато момичето отдели очи от краката си осъзна, че се е озовала при пейките.Това място беше много красиво.Пейките бяха наредени на около метър разтояние и мужди тях имаше жив плет.Йо си избра една от пейките и седна.Тя беше студена и но момичето й отне малко време, за да я стопли.Поседя саммичка около пет минутки.През тези минути тя разсъждаваше над престоя си в Хогуортс.За свойта стеснителност и необщителност беше интерестно, че се познаваше със едно момиче, а на друго знаеше името.Мислите й бяха прекъснати от стъпки, който се приближаваха към нейната пейка.Когато източника на стъпките се приближи Йо видя....
Върнете се в началото Go down
DrEaM_gIrL
ЗаМеСтНиК ДиРеКтОрКа
DrEaM_gIrL


Брой мнения : 150
Age : 30
Location : Лондон
Registration date : 03.10.2007

На пейките Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На пейките   На пейките Icon_minitimeВто Окт 16, 2007 1:09 pm

Хърмаяни,която седна при нея и каза:
-Здравей,аз съм Хърмани.
Върнете се в началото Go down
http://www.emmahermione.dir.bg
MeloDy
Слидерин
Слидерин
MeloDy


Брой мнения : 41
Registration date : 07.10.2007

На пейките Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На пейките   На пейките Icon_minitimeВто Окт 16, 2007 5:28 pm

-Йоана Харпър, приятно ми е.- каза Йо и си с и подаде рака, за да се здрависат.Хармаяни направи същото и те се здрависаха.
После на Йо й хрумна един въпрос, който не се здържа и задае:
-Хърмаяни, имашмного интерестно име.От къде идва? - докато задаваше въпроса си.Йо качи краката си на пейката и седна по турски, защото така се чувстваше по удобно и в същото време не отделяше очи от очите на Хърмаяни.
Върнете се в началото Go down
DrEaM_gIrL
ЗаМеСтНиК ДиРеКтОрКа
DrEaM_gIrL


Брой мнения : 150
Age : 30
Location : Лондон
Registration date : 03.10.2007

На пейките Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На пейките   На пейките Icon_minitimeСря Окт 17, 2007 11:41 am

-Ами баба ми се е казвала Хърмина и от там е и моето име.-каза Хърми с усмивка и седна на пейката.видя,как е седнала Йо и се опита да седне като нея,но не успя да седне по турски добре и реши просто да кръстоса крака и загледа Йо.
-А твоето име от къде идва?-попита момичето.
Върнете се в началото Go down
http://www.emmahermione.dir.bg
MeloDy
Слидерин
Слидерин
MeloDy


Брой мнения : 41
Registration date : 07.10.2007

На пейките Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На пейките   На пейките Icon_minitimeСря Окт 17, 2007 10:00 pm

-Ами честно казано, не съм сръстена на никой.Просто...абе не знам, просто съм Йоана и това е.- каза Йо и се удмихна широко.
Настъпи неловка тишина, приз която двете момичета не знаеха на къде да гледат и най-накрая Йо попита:
-Е харесва ли тук тук в Хогуортс?Ти в кой дом се падна?
Върнете се в началото Go down
DrEaM_gIrL
ЗаМеСтНиК ДиРеКтОрКа
DrEaM_gIrL


Брой мнения : 150
Age : 30
Location : Лондон
Registration date : 03.10.2007

На пейките Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На пейките   На пейките Icon_minitimeСря Окт 17, 2007 10:59 pm

-Хърмаяни погледна Йо и каза:
-От Грифиндор.Ти?-каза момичето,като се радваше,че неловката тишина е свършила.
Върнете се в началото Go down
http://www.emmahermione.dir.bg
MeloDy
Слидерин
Слидерин
MeloDy


Брой мнения : 41
Registration date : 07.10.2007

На пейките Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На пейките   На пейките Icon_minitimeЧет Окт 18, 2007 6:52 pm

-Слидерин.-каза Йо със въздишка.-И щестно казано много ми харесва в моя дом.
Докато обясняваше Йо си чоплеше пръстите, защото не знаеше какво да си прави ръцете и беше доста смешна картинка.След това усети, че диадемата й се е отпъснала и си вдигна ръцете, за да си я оправи през това време попита Хърмаяни:
-Е, разкажими за твойте родители, за семейството ти като цяло...от къде идваш...там интерестно ли е?
Въпроса беше глупав, но все пак беше нещо.
Върнете се в началото Go down
DrEaM_gIrL
ЗаМеСтНиК ДиРеКтОрКа
DrEaM_gIrL


Брой мнения : 150
Age : 30
Location : Лондон
Registration date : 03.10.2007

На пейките Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На пейките   На пейките Icon_minitimeПет Окт 19, 2007 10:56 am

-Аз съм от мъгълски произход.Родителите ми са зъболекъри.Нямам брат или сестра.Живея в Лондон.-каза Хърми докато гледаше Йо и й стана смешно на това,което беше направила Йо,но не започна да се смее.
-Разкажи ми нещо за твоето семейство.-каза момичето,като се опитваше да откъсне едно цвете под пейката,което беше видяла.
Върнете се в началото Go down
http://www.emmahermione.dir.bg
MeloDy
Слидерин
Слидерин
MeloDy


Брой мнения : 41
Registration date : 07.10.2007

На пейките Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На пейките   На пейките Icon_minitimeПет Окт 19, 2007 11:22 am

Йовъздъхна тежко и сведе поглед, като го заби точно в подметката си и започна да говори:
-Незнам нищичко зо родителите си, не знам от каква кръв съм, просто знам, че имам дарбата навещица и се радвам, защото ако ми се налага цул живот да се местя по приемни родители в различни квартали и различни хора ще си тегля ножа. - понеже си беше свела главата, гласът й се чуваше много тихо.За да може да я чува, Хърмаяни, се беше навела неволно напред и беше издала едната част на главата си.
Понеже Йо знаеше, че Хърмаяни щеше да й стане кофти, че е попитала, а ни знаела, затова бързо смени темата:
-Ъъъ...ти имаш ле си хоби? - вече си беше наддигнала главата и всичко, което казваше се чунаше високо и ясно.
Върнете се в началото Go down
DrEaM_gIrL
ЗаМеСтНиК ДиРеКтОрКа
DrEaM_gIrL


Брой мнения : 150
Age : 30
Location : Лондон
Registration date : 03.10.2007

На пейките Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На пейките   На пейките Icon_minitimeПет Окт 19, 2007 3:20 pm

Лицето на Хърмаяни помръкна,заради това,че напомни на Йо за родителите й.Но отговори на въпроса на Йо,защото и тя искаше да смени темата.
-Ами...аз обичам да чета книги.А ти имаш ли си хоби?А имаш ли домашен любимец?-попита Хърмаяни,като си оправи отметна падналата на лицето й коса.
Върнете се в началото Go down
http://www.emmahermione.dir.bg
MeloDy
Слидерин
Слидерин
MeloDy


Брой мнения : 41
Registration date : 07.10.2007

На пейките Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На пейките   На пейките Icon_minitimeПет Окт 19, 2007 6:20 pm

-И аз обичам да чета - каза Йо и се усмихна. - Но повече обичам да рисувам и да пея.Но не мога да пея пред хора, затова й рядко го правя.Просто ме е срам.
След като Йо преключи не се сети за друг въпрос и остави възможност на Хърмаяни да я поразпита.Не стига, че беше в добро настроение...Йоана принципно не говареше почти с никой.
Върнете се в началото Go down
DrEaM_gIrL
ЗаМеСтНиК ДиРеКтОрКа
DrEaM_gIrL


Брой мнения : 150
Age : 30
Location : Лондон
Registration date : 03.10.2007

На пейките Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На пейките   На пейките Icon_minitimeСъб Окт 20, 2007 11:26 am

-Много искам да те чуя как пееш някой път!-зарадва се Хърми.Тя се прозя и каза:
-Можеш ли да правиш магии?-попита момичето и я погледна въпросително.
Върнете се в началото Go down
http://www.emmahermione.dir.bg
MeloDy
Слидерин
Слидерин
MeloDy


Брой мнения : 41
Registration date : 07.10.2007

На пейките Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На пейките   На пейките Icon_minitimeСъб Окт 20, 2007 1:01 pm

-Пресекалено съм срамежлива и силно се самнявам дали някой, някога ще ме чуе да пея- каза Йоана и се усмимха.След това отговори на следващия въпрос на Хърмаяни. - А за магии не мога да правя и мисля, че за това съм тук.А ти можеш ли да правиш?
Хърпър изчака с желание да чуе отговора,а желанието се четеше много ясно в очите й.Никога не беше виждала магия.Нищо че си имаше магическа пръчка и беше виждала как се прави магия в учебника си помвълшебство.
Върнете се в началото Go down
DrEaM_gIrL
ЗаМеСтНиК ДиРеКтОрКа
DrEaM_gIrL


Брой мнения : 150
Age : 30
Location : Лондон
Registration date : 03.10.2007

На пейките Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На пейките   На пейките Icon_minitimeСъб Окт 20, 2007 1:06 pm

-Аз знам две магии,но не всеки път,като ги права се получават.-каза Хърми и се усмихна.-Еданата е за отключване на врати,а другата за поправяне на разни неща.
-А ти винаги ли си знаела,че си магьосница или научи тази година?-каза Хърми,като гледаше една птичка която мина покрай тях.
Върнете се в началото Go down
http://www.emmahermione.dir.bg
MeloDy
Слидерин
Слидерин
MeloDy


Брой мнения : 41
Registration date : 07.10.2007

На пейките Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На пейките   На пейките Icon_minitimeСъб Окт 20, 2007 1:34 pm

-Ами само съм предполагала.На разбрах със сигурност чак тази година.Бях малко шокирана, но ми беше приятно да разбера, че не съм странна, ами съм просто различна.-отговори бързо Йо, която я беше погнала студенат вълна и заточна да трепери.
Тя вдигна краката си до тялото си и ги гушна като си мислише, че тяка ще се стопли.Да, ама не.И студената вълна не премина, а на Йо и ставаше вси постудено.Хърмаяни, която се беше загледала в някаква птичка, чак сега видя, че Йоана трепери и попита:
-Какво ти е?
-Много ми е студено.Нещо не хвана студената вълна.-след кратка пауза, през която Йо размишляваше над една дилема тя пак проговори, но този път накъсано, защото зъбите й тракаха. - Искаш ли да се приберане?Много ми студено, за да остана тук още много.
Върнете се в началото Go down
DrEaM_gIrL
ЗаМеСтНиК ДиРеКтОрКа
DrEaM_gIrL


Брой мнения : 150
Age : 30
Location : Лондон
Registration date : 03.10.2007

На пейките Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На пейките   На пейките Icon_minitimeСъб Окт 20, 2007 4:18 pm

-Добре-каза Хърми като гледаше как Йо трепери.-Мисля,да направя магията Акцио и да призова едно яке,за да не ти е толкова студено.,,Акцио яке''-каза Хърми и откъм замъка се понесе към тях едно яке.То застана пред Йо,тя го взе и облече.
-Мерси.-каза тя
-Няма нищо-каза Хърми.
Двете момичета тръгнаха към замъка по една пътечка.

Върнете се в началото Go down
http://www.emmahermione.dir.bg
MeloDy
Слидерин
Слидерин
MeloDy


Брой мнения : 41
Registration date : 07.10.2007

На пейките Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На пейките   На пейките Icon_minitimeСъб Окт 20, 2007 7:07 pm

Хърмаяни беше грабнала Йо с тази магия.За дете, което не беше виждало магия и това беше много.
-Мерси, че ми показа магия. - каза Йо и се спйна във един камък.
Не успя да падне, но двете момичета започнаха да се смеят искренно и много по-детси.
По пътя до замъка те само се смяха.Явно и на двете им беше много приятно.Сред това като стигнаха до входа влезнаха бавно вътре и вече не се смееха.Йо съблече якето и го подаде на Хърмаяни с думите:
-Хърмаяни, задължена съм ти.- А устните й бяха посинели, защото наистина замръзваше.
-А не, не си ми.Няма проблеми, за мене беше узаволствие. - каза миличко грифиндорката.
-Е, няма такива неща.Ще ти се отблагодаря някой ден.А сега отивам да си сложа нещо по топличко.-каза Йо.
-Е добре, аз съм нагоре по стълбите.
След думите на Хърмаяни те се здрависаха за чао и тръгнаха към общите си стаи.Едната нагоре другата надуло.Пълните противополжности.Странно.А се бяхя сприятелили.Йо се радваше много от този факт, но все пак беше странно.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





На пейките Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На пейките   На пейките Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
На пейките
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Хогуортс :: Около замъка :: В двора-
Идете на: