Хогуортс
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Хогуортс

Елате в магическия свят!
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Общата стая

Go down 
+2
MeloDy
Stop!the fuckin pain
6 posters
АвторСъобщение
Stop!the fuckin pain
ДиРеКтОрКаТа
Stop!the fuckin pain


Брой мнения : 256
Age : 30
Registration date : 03.10.2007

Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Общата стая   Общата стая Icon_minitimeСря Окт 03, 2007 3:43 pm

Общата стая на Слидерин!
Върнете се в началото Go down
https://hoguortsforum.bulgarianforum.net
MeloDy
Слидерин
Слидерин
MeloDy


Брой мнения : 41
Registration date : 07.10.2007

Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая Icon_minitimeПон Окт 08, 2007 7:35 pm

Йо влезе в топлата и уютна стая на Слидерин.И се настани близо до огнището, за да й е топличко.Общата стай беше празна и нямаше признак за жива душа наоколо.И всъщност това не пречеше никак на Йо, защото та не е от най-общителните хора на света.А и не знаеше на какви лигли и лигльовци може да попадне.
На масата до нея имаше празен пергамент, мастилница и перо.Йо се огледа , ослуша се, но не чу никакви звуци, нито пък видя нещо.Затова взе пергамента, натопи перото в мастилото и започна да рисува.Тя рисуваше сравнително добре и много обичаше да го прави.Седеше си в креслото и рисуваше мрачна, празна и мръсна улица.
Върнете се в началото Go down
bebSsy
Слидерин
Слидерин
bebSsy


Брой мнения : 60
Age : 31
Registration date : 05.10.2007

Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая Icon_minitimeПон Окт 08, 2007 7:40 pm

Откъм стаята на момичетата към общата стая слизаше Натали.Тя забеляза рисуващо момиче,което седеше доста близо до камината.На Натали и стана доста интересно какво рисува момичето,защото и тя обичаше да рисува.Слидеринката закрачи към момичето и се приближи до нея.Тя така и не помръдваше.Нат отиде до нея и седна на едно от креслата:
-Обичаш ли да рисуваш?-попита тя и с този въпрос наруши тишината в стаята..

Върнете се в началото Go down
http://schoolhog.ipbfree.com/index.php?
MeloDy
Слидерин
Слидерин
MeloDy


Брой мнения : 41
Registration date : 07.10.2007

Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая Icon_minitimeПон Окт 08, 2007 9:27 pm

Йо вдигна поглед и се вгледа в момичето.Проницателните й зелени очи се спуснаха от косата до петите на момичето.Погледа й беше точно толкова суров колкото искаше да изглежда, защото лицето на момичето се помръдна съвсем леко и Йо разбра, че тя не е от лиглите.Но все пак и отговори много грубо:
-И какво като обичам да рисувам? - грасът и прозвуча ледено студен и пресипнал, защото не беше говорила от одавна, а едната й вежда се подигна.
Върнете се в началото Go down
*`bLoOd DiAmOnD`*
Слидерин
Слидерин
*`bLoOd DiAmOnD`*


Брой мнения : 44
Registration date : 04.10.2007

Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая Icon_minitimeПон Окт 08, 2007 10:02 pm

Вальри влезе в общата стая и се настани на едно меко кресло близо до огьня и започна да прелиства някаква книга , когато видя....
Върнете се в началото Go down
GlAmoRoUs
Слидерин
Слидерин
GlAmoRoUs


Брой мнения : 45
Age : 30
Registration date : 05.10.2007

Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая Icon_minitimeПон Окт 08, 2007 10:08 pm

Алисън още не се беше настанила и сега отиде да си разопакова багажа, не и се занимаваше много затова остави куфара и видя, че в стаята имаше още едно момиче.
- Здрасти! Как се казваш?
Върнете се в началото Go down
bebSsy
Слидерин
Слидерин
bebSsy


Брой мнения : 60
Age : 31
Registration date : 05.10.2007

Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая Icon_minitimeВто Окт 09, 2007 10:33 am

MeloDy написа:
Йо вдигна поглед и се вгледа в момичето.Проницателните й зелени очи се спуснаха от косата до петите на момичето.Погледа й беше точно толкова суров колкото искаше да изглежда, защото лицето на момичето се помръдна съвсем леко и Йо разбра, че тя не е от лиглите.Но все пак и отговори много грубо:
-И какво като обичам да рисувам? - грасът и прозвуча ледено студен и пресипнал, защото не беше говорила от одавна, а едната й вежда се подигна.

-Ами не нищо..просто исках да попитам.И аз обичам да рисувам.От скоро ли си тук?-каза Нат като се опита да завърже разговор с момичето,което изглеждаше доста сериозно и задълбочено в рисунката си.
Върнете се в началото Go down
http://schoolhog.ipbfree.com/index.php?
MeloDy
Слидерин
Слидерин
MeloDy


Брой мнения : 41
Registration date : 07.10.2007

Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая Icon_minitimeВто Окт 09, 2007 4:21 pm

Пагледа на Йо се върна в рисунката и настъпи пауза.После Йоана без да отделя нито, поглед нито ръка от рисунката отговори на въпроса но детето:
-Сравнително.
В общата стая се бяха присаединили още две момичета, който си разговаряха и в момента се чуваха само те.Йо реши да удостой опита на момичето от реща да завърже разговор и отново заговори.
-Казвам се Йоана Харпър.
Върнете се в началото Go down
bebSsy
Слидерин
Слидерин
bebSsy


Брой мнения : 60
Age : 31
Registration date : 05.10.2007

Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая Icon_minitimeВто Окт 09, 2007 4:24 pm

-Натали Фалкънсфлайт.Приятно ми-представи се Нат.Откога си тук,имам предвид в училище кога пристигна?
Върнете се в началото Go down
http://schoolhog.ipbfree.com/index.php?
MeloDy
Слидерин
Слидерин
MeloDy


Брой мнения : 41
Registration date : 07.10.2007

Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая Icon_minitimeВто Окт 09, 2007 5:14 pm

-Сравнително скоро, както казах преди малко.Но щом си толкова настоятелна, Натали, пристигнах преди два дена и няколко часа. - каза Йоана със студен и тих глас, докато не отделяше очи от рисунката си.-А ти от кога си тук?
Върнете се в началото Go down
bebSsy
Слидерин
Слидерин
bebSsy


Брой мнения : 60
Age : 31
Registration date : 05.10.2007

Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая Icon_minitimeВто Окт 09, 2007 6:04 pm

-Ами..мисля че горе долу една седмица.От къде идваш?Каква е историята ти?-попита Нат като се опита да разбере нещо повече за Йо
Върнете се в началото Go down
http://schoolhog.ipbfree.com/index.php?
MeloDy
Слидерин
Слидерин
MeloDy


Брой мнения : 41
Registration date : 07.10.2007

Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая Icon_minitimeВто Окт 09, 2007 6:18 pm

Йо направи рязко движение с перото и обърка цялата рисунка, когато чу последните въпроси на Натали.После хвана рисунката смяцка я и с я метна в огъня където тя изгоря за секунди.След това Йоана погледна Натали право в очите и й отговори:
-Идвам от всякъде в Лондон, живяла съм в центъра, в 9 от кварталите и в предградията.Но аз нямам дом.Сираче съм и съм израстнала в приемни семейства, в който не се задържах повече от седмица и ме връщаха в дома. - след малка поза Йо продължи- А ти? От къде си? Какво работят родителите ти?
Върнете се в началото Go down
bebSsy
Слидерин
Слидерин
bebSsy


Брой мнения : 60
Age : 31
Registration date : 05.10.2007

Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая Icon_minitimeВто Окт 09, 2007 6:22 pm

-Аз съм илталиянка,баюа ми е илалянец,майка ми азиатка.Имам сестра.Живяла съм няколко години в Италия,но се преместихме в Англия.Баща ми работи в МнМ в отдел Мистерий,а майка ми се занимава с семейния ресторат.Италиянска кухня-каза момичето седна на едно от креслата.
Върнете се в началото Go down
http://schoolhog.ipbfree.com/index.php?
MeloDy
Слидерин
Слидерин
MeloDy


Брой мнения : 41
Registration date : 07.10.2007

Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая Icon_minitimeВто Окт 09, 2007 6:32 pm

-НА колко години е сестра ти? - попита Йо, за да подържа разговора.
Върнете се в началото Go down
bebSsy
Слидерин
Слидерин
bebSsy


Брой мнения : 60
Age : 31
Registration date : 05.10.2007

Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая Icon_minitimeВто Окт 09, 2007 7:04 pm

-Ол ами тя е доста малка.Ти не си като другите.Различна си,обичаш може би тишината и спокойствието...-каза Нат като взе една книга.
Върнете се в началото Go down
http://schoolhog.ipbfree.com/index.php?
MeloDy
Слидерин
Слидерин
MeloDy


Брой мнения : 41
Registration date : 07.10.2007

Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая Icon_minitimeВто Окт 09, 2007 7:12 pm

-Различна? - повтори Йо. - Може би, да.И да тишината е доста приятно нещо, особено, когато не я чуваш.
Върнете се в началото Go down
*`bLoOd DiAmOnD`*
Слидерин
Слидерин
*`bLoOd DiAmOnD`*


Брой мнения : 44
Registration date : 04.10.2007

Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая Icon_minitimeВто Окт 09, 2007 9:10 pm

Момичето, което преди малко бе поздравило Вал , се би заело с куфара си , затова тя реши да не я безпокои. Но и беше скучно , затова излезе навън.
Върнете се в началото Go down
nadetyy
Слидерин
Слидерин
nadetyy


Брой мнения : 54
Age : 30
Registration date : 12.10.2007

Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая Icon_minitimeНед Окт 14, 2007 3:46 pm

Надету влезе в общата стая като идваше от спалнята.Зарадва се, защото видя че там има доста хора и не беше така пусто както в момичешката спалня.Едно от тях рисуваше.Надя не искаше да се покаже като някаква досадница и не я попита какво рисува.Седна на едно кресло до камината и се обърна към другите които бяха замълчали.
- Здравейте на всички.Казвам се Надя Стоун,но всички ми казват Наде или Надету.Нова съм тук и много ще се радвам да се запознаем Smile
Върнете се в началото Go down
MeloDy
Слидерин
Слидерин
MeloDy


Брой мнения : 41
Registration date : 07.10.2007

Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая Icon_minitimeНед Окт 14, 2007 4:59 pm

Йо, която вече не рисуваше, защото си беше хвърлила рисунката в огъня, само погледна Надя и не каза нищо.Стана от креслото, в което се беше разположила и излезна от сянката на стената.Досега лицето й не се виждаше много добре, но сега на светлината то блесна много ясно и красивите й черти се видяха, а зелените й очи пробляснаха.Тя заобиколи креслото, но което се седеше Натали и се запъти бавно и незабележино, без да каже нищо нагоре по стълбите към момичешките помещения.
Върнете се в началото Go down
nadetyy
Слидерин
Слидерин
nadetyy


Брой мнения : 54
Age : 30
Registration date : 12.10.2007

Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая Icon_minitimeНед Окт 14, 2007 5:45 pm

Надету сви рамене и си помисли ''E,какво пък..един провал при запознанствата ми надявам се с другите да се разбирам добре.''После се обърна към другите две момичета и с бодър тон им каза:
- Е,как сте вие Smile ъъ...само как се казвахте, мисля че не се представихте
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Общата стая
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Хогуортс :: Групите :: Слидерин-
Идете на: